Odżywka do rzęs

141 Views Comment Off
Odżywka do rzęs
1 vote, 7.00 avg. rating (73% score)

Odzywka do rzes (2)Większości kobiet zależy na tym, by ich spojrzenie czarowało i przyciągało. Na pewno może w tym pomóc odpowiednio wykonany makijaż oka oraz zadbane brwi i rzęsy. W tym celu będziemy potrzebowały wielu kosmetyków – będzie to między innymi odżywka do rzęs, cienie do powiek czy mascara. Od czego zacząć kompletowanie kosmetyczki?

Na początek pomyśl o kolorze Twoich oczu i odpowiednio dobierz do niego odcienie cieni do powiek – niech podkreślają i powiększą Twoje oczy. Przyczyni się do tego również kreska na powiece, dzięki której Twoje spojrzenie nabierze głębi i wyrazu. Do jej rysowania możesz wykorzystać eye liner albo czarny cień do powiek. Pamiętaj, że idealna kreska zajmuje trochę czasu.

Jeśli chodzi o rzęsy, na pewno potrzebna będzie odpowiednia mascara. Dobierz ją odpowiednio – jeżeli uważasz, że rzęsom potrzebne jest wydłużenie lub podkręcenie, bez problemu znajdziesz właśnie taką. Bardzo dobrym pomysłem będzie również odżywka do rzęs, dzięki której utrzymasz je w dobrym stanie, zagęścisz je i wydłużysz.

Ciekawe wpisy:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy artykuły rozrywkowe związane z motoryzacją zainteresują Cię na naszej witrynie internetowej?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
Kategorie