Squash Warszawa

217 Views Comment Off
Squash Warszawa
1 vote, 7.00 avg. rating (73% score)

squash-warszawa-9Odbijanie rakietą piłki o ścianę to wcale nie jest takie łatwe jakby mogło się wydawać i nie ma się co dziwić, że wiele osób twierdzi, że squash to zajęcie nie dla nich. Zawsze warto jednak najpierw spróbować.
Chociaż ta dyscyplina znana jest już od wielu lat, w naszym kraju od około dziesięciu, to wciąż nie jest dobrze znana. Polega głównie na tym, że odbija się piłkę od ściany, ale w polu wyznaczonym liniami. Gra w każdym secie toczy się do jedenastu punktów, a wymaga ona również specjalnych kortów. W tym zakresie coraz popularniejszy squash Warszawa obecnie proponuje w kilku miejscach, gdzie można sprawdzić swoje umiejętności i talent. Taki kort powinien być zamknięty ścianami ze wszystkich stron, z kolei podłoga to najczęściej parkiet, a ściana tylna najczęściej jest szklana. Zanim wybierzemy się na jeden z istniejących kortów warto najpierw szczegółowo zapoznać się z zasadami gry i dowiedzieć się gdzie najlepiej stawiać pierwsze kroki w tej aktywności. Nie brakuje ani ciekawych miejsc, gdzie można w to pograć, ani osób które chętnie będą z nimi rywalizować. Warto spróbować jeszcze dzisiaj, a być może połkniemy bakcyla i zaczniemy ćwiczyć na całego.
Każdemu, kto lubi squash Warszawa może zaproponować nie tylko wiele ciekawych miejsc, ale też sporo takich, które są dobrze przygotowane do gry i spełniają wszystkie normy i wymagania.

Ciekawe wpisy:

About the author

Related Articles

Ankieta:

Czy artykuły rozrywkowe związane z motoryzacją zainteresują Cię na naszej witrynie internetowej?

View Results

Loading ... Loading ...
Archiwa
Komentarze:
Menu:
Kategorie